OMS Safety Set I, Czerwony

Nowy produkt

Zestaw bezpieczeństwa OMS Safety Set I w kolorze czerwonym, wyposażony w bojkę sygnalizacyjną o długości 1m, szpulkę z linką o długości 23m oraz karabinek dwustronny.

Więcej szczegółów

270,00 zł brutto

Zestaw OMS Safety Set I składa się z bojki sygnalizacyjnej o długości 1m, szpulki z linką o długości 30m oraz karabinka dwustronnego.

Boja dekompresyjna 15/100 cm wyposażona została w zawór nadmiarowy, kaczy dziób do pompowania z automatu oraz w zaworek do nadmuchiwania bojki ustami lub z węża suchego skafandra. Dolna część bojki ma zamocowany zaczep z punktem mocowania liny oraz rzep dzięki któremu boja po zwinięciu jest idealnie sklarowana i zajmuje bardzo mało miejsca. Wykonana jest z wytrzymałego i miękkiego materiału CORDURA.

Szpulka z linką o długości 23 m wykonana z tworzywa sztucznego ABS, dzięki czemu jest bardzo lekka i trwała. Jej nowa i ulepszona konstrukcja umożliwia nurkowi skuteczniejszą kontrolę nad prędkością rozwijania się linki poprzez ściskanie specjalnie wyprofilowanych środkowych otworów w szpulce.

Wysokiej jakości karabińczyk tłokowy dwustronny (doubleender) z wysokiej jakości stali nierdzewnej, kwasoodpornej. Jego długość wynosi 10cm.

Kieszeń zaprojektowano do mocowania na dowolnej taśmie o szerokości 50mm lub do przymocowania w przedniej części jaketu lub skrzydła. Zamek umożliwia łatwy i szybki dostęp do bojki i szpulki , jednocześnie zapobiega wypadaniu przedmiotów.

Intensywny czerwony kolor ułatwia zlokalizowanie zestawu także przez Twojego partnera.

W zestawie Safety Set I:

-Bojka sygnalizacyjna Slim 1m

-Szpulka z linka 23m i karabinkiem

-Kieszeń Safety Pocket zapinana na zamek

Napisz opinię