Latarka FOCUS 2.0 Halcyon

Nowy produkt

5 796,00 zł brutto

Latarki Focus i Flare symbolizują nadejście nowej ery wśród oświetlenia LED. Dzięki unikalnym silnikom LUX, te nowe latarki wykorzystują dwa reflektory i soczewkę Fresnela, aby zapewnić maksymalne skupienie i znacznie zmniejszyć zużycie energii.

Latarka Focus daje dwukrotnie więcej mocy niż 21 watowe HIDy, przy mniejszej o połowę konsumpcji energii. Podczas używania słabszego światła, zużycie energii spada do zaledwie 15%. W latarce Focus Halcyon wprowadził nowy silnik LUX.
Halcyon Focus posiada w pełni regulowany promień światła, który pozwala nurkom na przechodzenie ze skupionej wiązki światła do oświetlenia szerokiego, używanego przy zdjęciach lub filmach. 
Focus składa się z trzech zapieczętowanych elementów, izolujących człon LED, sterownik i kabel. Wysoką wydajność zapewnia w pełni regulowany uchwyt, który pasuje zarówno na prawą, jak i lewą rękę. Moc pochodzi z niewielkiej, ale wydajnej baterii, która zapewnia ponad pięć godzin pracy na pełnej mocy. Przy solidnej obudowie i tak wysokiej wydajności aż trudno uwierzyć, że latarka waży zaledwie 1,3 kg i tym samym idealnie nadaje się na światło podróżne.   

Najważniejsze cechy:

-Bateria litowa 5.2 Ah.

-5,5 h czas świecenia

-39000 lux w odległości 1 m (Skupienie przy max. mocy)

-Trójstopniowy włącznik

-W zestawie uchwyt Goodmana.

Napisz opinię