Calibro Maska Cressi

Nowy produkt

CALIBRO to dwuszybowa maska renomowanej włoskiej firmy Cressi.Doskonale łączy dwie funkcje-minimalna objętość wewnętrzną i fenomenalne pole widzenia.W masce zastosowano STOP FOG który działa jak bariera, chwyta wydychane z nosa wilgotne powietrze,rezultatem czego jest odseparowanie wilgoci od szkieł co zapobiega parowaniu.Zaprojektowana by sprawić nurkowi definitywne poczucie wolności i komfortu.

Więcej szczegółów

Dostępny - termin realizacji do 2 dni roboczych od momentu zawarcia umowy

159,00 zł brutto

-31,00 zł

190,00 zł brutto

CALIBRO doskonale łączy dwie funkcje – minimalna objętość wewnętrzną  i fenomenalne pole widzenia.

Wszystkie maski nowej generacji firmy  Cressi , w tym oczywiście CALIBRO są standardowo wyposażone w system IDF czyli ZINTEGROWANĄ PODWÓJNA RAMKĘ.
Ten wyjątkowy system konstrukcyjny  integruje ramkę w fartuchu, zamiast nakładać je na siebie. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać dużą lekkość maski (118 g), zmniejsza  do minimum grubość, co  poprawia jednocześnie dopasowanie i szczelność maski.

Fartuch optymalizuje puste szczeliny i zmniejsza objętość wewnętrzną do zaledwie 85 cm3, doskonale przylega do twarzy co daje niesamowitą hydrodynamiczność podczas nurkowania. Zredukowana do minimum  odległość maski od twarzy a także doskonale ułożone szerokie szkła, zakrzywione na liniach bocznych (by lepiej przylegać do kości policzkowych)znacznie poszerzają pole widzenia.

Klamry są mocowane bezpośrednio do ramki na specjalnych, solidnych ale elastycznych gumowych łącznikach. Takie rozwiązanie pozwala na każdorazowe precyzyjne  dopasowanie maski bez jej zdejmowania, daje jej lepsza stabilność i reguluje naprężenia.

FOG STOP to opatentowana membrana otaczająca wewnętrzną kieszeń na nos, działa jak bariera i chwyta wydychane z nosa wilgotne powietrze. Rezultatem czego jest nie tylko odseparowanie wilgoci od  szkieł, co zapobieganie parowaniu,  ale również znacznie  zmniejsza potrzebę wyrównywania ciśnienia w masce.

Dzięki zewnętrznej matowej  powłoce elementy maskujące idealnie pasują do siebie.

Calibro jest idealną maską dla freediverów jak i przeznaczoną do standardowego nurkowania scuba, zaprojektowana by sprawić nurkowi definitywne poczucie wolności i komfortu.

Napisz opinię