Arctic - ocieplacz Fourth Element

Nowy produkt

812,20 zł

Bez wątpienia jeden z najpopularniejszych na rynku  ocieplaczy pod suche skafandry. Arctic może być używany jako ocieplenie pod skafander neoprenowy, a także jako jedna z warstw pod skafandry trylaminatowe. Niewielka grubość i dobra izolacja materiału dają bardzo dobrą ochronę termiczną, odprowadzając jednocześnie na zewnątrz wilgoć powstałą w wyniku pocenia, czy przecieków w skafandrze. 

features

Dzięki specjalnej budowie, podwójnej warstwie składającej się z materiałów szybko odprowadzających wilgoć oraz zapewniających wysoką izolację termiczną, ocieplacz gwarantuje komfort cieplny. Polar- wewnętrzna warstwa , zapewnia izolację przy jednoczesnym wysokim komforcie użytkowania. Warstwa zewnętrzna zapobiega przedostawaniu się wilgoci wewnątrz ocieplacza.

features

Specjalnie przemyślana konstrukcja ocieplacza zmniejsza do minimum ruchy powietrza , które powodują spadek komfortu cieplnego. Jednocześnie nie zapobiega uwięzieniu powietrza w przestrzeniach martwych a co za tym idzie nie utrudnia wypuszczaniu go z suchego skafandra przez zawór upustowy.

features

Ocieplacz Arctic zapewnia komfort cieplny nawet w przypadku awarii skafandra i przedostaniu się wody do wnętrza skafandra. W takim przypadku ocieplacz zachowuje swoje właściwości termiczne , dzięki czemu możemy w miarę komfortowo zakończyć nurkowanie.

features

Dodatkowym elementem są pęntelki na kciuki.

features

Arctic posiada na prawym ramieniu w górnej części niewielka kieszonkę zapinaną na zamek błyskawiczny.

W odróżnieniu od innych ocieplaczy na rynku, Arctic nadaje się do prania w pralkach ( zalecane pranie w wodzie letniej z niewielka ilością detergentu ). Uwaga: nie suszyć w suszarce.

Napisz opinię