Kallweit Nexus 300 Ocieplacz Letni

Nowy produkt

Najbardziej innowacyjny ocieplacz NEXUS 300 niemieckiego producenta Kallweit, wykonany został w technologii 3-warstwowej. Lekki i elastyczny, zapewnia pełną swobodę ruchów pod suchym skafandrem. Ocieplacz jest dostępny w rozmiarach uniwersalnych (dla kobiet i mężczyzn).

Więcej szczegółów

1 016,26 zł

Jednoelementowy ocieplacz NEXUS 300 niemieckiej firmy Kallweit pod suchy skafander, wykonany został w technologii 3-warstwowej.

Na zewnątrz zastosowano Nylon oraz niektóre elementy zostały wykończone softshell'em. Od wewnątrz Warmflex (materiał ocieplająco-izolacyjny opracowany przez firmę Kallweit), oraz specjalny wkład z włókien poliestrowych przypominający polar z właściwościami hydrofobowymi.  Gramatura materiału środkowego wynosi 150g/m2

Na rękawach wstawki z rozciągliwego w 300% materiału, aby nie ograniczać́ ruchów rąk poprzez wydłużenie rękawa o 10 cm. Dodatkowo zapobiega to gromadzeniu się powietrz pod ocieplaczem.

Zaopatrzony jest w ściągacz biodrowy oraz ściągacze na rękach i nogawkach, przytrzymujące ocieplacz we właściwej pozycji.

Wszyto dwie kieszenie biodrowe oraz jedną kieszeń́ wewnętrzną̨.

Z przodu zapinany jest na dwustronny zamek błyskawiczny YKK, co umożliwia korzystanie z wszelkiego rodzaju zaworów ulgi.

Ocieplacz jest dostępny w rozmiarach uniwersalnych (dla kobiet i mężczyzn). Poniżej tabela rozmiarowa.

Napisz opinię