SANTI Flex 360 Męski

Nowy produkt

SANTI Flex 360 Ladies First – do suchego skafandra, to dwuczęściowy, lekki ocieplacz na zimne wody w wersji dla Panów.

Więcej szczegółów

1 647,03 zł

-105,00 zł

1 752,03 zł

Wszechstronna ochrona termiczna – komfort, na który zasługujesz.

Podwójne korzyści od SANTI – idealna kombinacja ochrony cieplnej i elastyczności w nowym innowacyjnym ocieplaczu SANTI przeznaczonym do użycia w zimnych wodach.

Perfekcyjna mieszanka nowoczesnych materiałów izolujących oraz unikalny design, z wykorzystaniem najwydajniejszego tworzywa PrimaLoft®.

Każdy, kto poszukuje najwyższych parametrów wydajności i wygody lub spędza czas w zimnym środowisku bądź niekorzystnych warunkach pogodowych odnajdzie pełną ochronę w zastosowanej w ocieplaczu Flex360 innowacyjnej ocieplinie PrimaLoft® Gold Insulation.

PrimaLoft® Gold Insulation posiada najwyższe parametry wśród dostępnych syntetycznych materiałów zapewniających izolację cieplną – zachowuje 98% ciepła nawet gdy jest mokry. PrimaLoft® Gold Insulation to najlepszy stosunek ochrony cieplnej do wagi materiału wraz unikalną pakownością i miękkością, która imituje gęsie pierze.
Znany z wodoodporności i bezproblemowego pakowania PrimaLoft® zapewnia doskonałą ochronę przed mokrą pogodą. To obecnie flagowy produkt wśród materiałów syntetycznych przeznaczony dla tych, którzy oczekują najlepszych rozwiązań.


SANTI w ramach badań i rozwoju wraz z dostawcami opracowało nowe rozwiązanie pozwalające podwoić grubość ociepliny 180g/m² aż do 360g/m² z zachowaniem dotychczasowej rozciągliwości i elastyczności, które są kluczowym czynnikiem gwarantującym komfort w nurkowaniu. Ocieplina Flex 360 składa się z trzech warstw, oddychających włókien izolujących oraz miękkich warstw poliestrowych na zewnątrz, które zapewniają wiatroszczelność.

Parametry:

-PrimaLoft® Gold Insulation,

-ocieplina Flex180 i Flex360 (gramatura: 180g/m2, 360g/m2),

-tłoczony Polar (podwójne pikowanie, 300g/m2, wielowarstwowy),

-wkłady dystansowe 3D mesh instalowane w okolicy klatki piersiowej.

Ogólna charakterystyka:

-delikatny i przyjemny w zetknięciu ze skórą,

-bardzo lekki i odporny na zużycie,

-innowacyjny i nowoczesny design,

-zapewniający ciepło bez nadmiernej objętości,

-wodoodporny,

-oddychający,

-łatwość pakowania,

-miękki,

-elastyczny – ułatwiający i umożliwiający swobodę ruchów.

SANTI oferuje najbardziej innowacyjny 2 częściowy ocieplacz nurkowy składający się z kombinezonu bez rękawów oraz kurtki na suwak. Zestaw ten jest przeznaczony do nurkowania w wodzie poniżej 7 stopni Celsjusza. Doskonały do długich nurkowań głębokich oraz dekompresyjnych.

Kurtka

Górna część ocieplacza w postaci modnej kurtki może być używana jako niezależny produkt. Krój oraz jakość tego produktu wyróżnią cię oraz podkreślą twój związek z pasją jaką jest nurkowanie.

PrimaLoft® Gold Insulation w przedniej i tylnej części kurtki zapewnia ochronę w najbardziej ekstremalnych warunkach. Mikrowłókna zatrzymują ciepło przy ciele, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom oddychalności. Materiał Flex360 po zewnętrznej stronie rękawa w połączeniu z materiałem Flex180 po wewnętrznej gwarantują najwyższą elastyczność. Wybór pomiędzy ciepłem a wygodą nie jest już konieczny.

Od teraz idą one w parze.

Parametry:

-kombinacja materiałów dociepleniowych SANTI Flex180 i Flex360 oraz Primaloft Gold Insulation,

-gramatura: 180g/m2, 360g/m2,

Szczegóły:

-2 kieszenie boczne,

-2 kieszenie wewnętrzne,

-1 podwójna kieszeń piersiowa zamykana na suwak,

-1-stronny suwak z przodu,

-miękkie, elastyczne mankiety z otworami na kciuki,

-oddychający,wiatroodporny i wodoodporny,

-szybkoschnący,

-wysokie parametry termiczne bez nadmiernej objętości,

-rzep z tyłu służący do mocowania z kombinezonem Flex 360.

Kombinezon

Wykonany z materiałów ocieplinowych Flex360 (nogi), tłoczony Polar 300 g/m2 (plecy) oraz Flex180 wypełniony tworzywem dystansującym 3D (przód). To zestawienie materiałów gwarantuje, że temperatura zostanie zatrzymana przy ciele, a zimne czynniki zewnętrzne nie będą stanowić ryzyka wychłodzenia.

Panele dystansujące 3D mesh tworzą przestrzeń w przedniej (brzuch oraz klatka piersiowa) części, która pracuje jako komora powietrzna, izolując ciało nurka od najniższego a zarazem najchłodniejszego poziomu w trakcie nurkowania. W celu wyprania kombinezonu należy wyjąć panele, które są umieszczone za dwoma zamkami bryzgoszczelnymi.

Parametry:

-gramatura: 180g/m2 & 360g/m2.

Szczegóły:

-2 kieszenie boczne,

-2 kieszenie tylne,

-2-stronny suwak z przodu,

-stylowy polar na plecach,

-góra bez rękawów dodatkowo ocieplająca korpus,

-elastyczne gumy ściągające przy nogawkach,

-wyjście na kabel do systemu grzewczego w bocznej, lewej kieszeni,

-rzep do mocowania z kurtką,

-łatwe pranie i suszenie,

-ergonomiczny krój zapewniający nieskrępowane ruchy ciała.

Czas wykonania: 4-8 tygodni.

Napisz opinię