SANTI E.Motion Plus LF Damski

Nowy produkt

Dostępny - termin realizacji od 4 do 8 tygodni

7 199,00 zł brutto

Skafander E.Motion+ prezentuje optymalne i zaawansowane połączenie lekkości i elastyczności zaproponowanej w skafandrze E.Motion, a także komfortu, odporności tkaniny zastosowanej w najbardziej newralgicznych miejscach. Specjalny krój skafandra został zaprojektowany tak, by zaakcentować sylwetkę oraz gustownie podkreślić detale, które dodają atrakcyjnego wyglądu. Obie funkcjonalności połączone w nowoczesnym i eleganckim kroju zapewniają najwyższą wygodę podczas nurkowania w różnych warunkach i środowiskach, używając zarówno rekreacyjnego jak i technicznego sprzętu do nurkowania.

E.Motion+ Ladies First chroni dokładnie tam, gdzie to niezbędne i jednocześnie zapewnia wygodę ruchów. E.Motion+ Ladies First dostępny jest w unikatowej i eleganckiej wersji kolorystycznej, łączącej główne kolory: czarny, stalowo szary oraz srebrny, a także dodatki w kolorze: fuksja, limonka bądź szary dla podkreślenia wyjątkowego wyboru.

E.Motion+ Ladies First jest wyposażony w standardzie w nowy, innowacyjny system SANTI SmartSeals® – miękkie pierścienie pozwalające na bardzo łatwą i szybką wymianę manszet na dowolnie preferowane.

Parametry:

-waga całkowita – 3,2 kg,

-materiał Ripstop Nylon / Butylen / Poliester 235 g/m2 oraz 535 g/m2.

Standardowo wyposażony:

-wodoszczelny zamek z przodu poprowadzony od prawego ramienia do lewego biodra chroniony dodatkową plisą zamykaną na zamek plastikowy,

-kaptur neoprenowy 7/9 mm collar,

-kryza lateksowa ocieplona kołnierzem z 3 mm neoprenu,

-zawór dodawczy Apeks,

-zawór upustowy wysokoprofilowy Apeks,

-dwie pojemne i funkcjonalne kieszenie na udach z elastycznymi, gumowymi pętlami (prawa kieszeń z przegrodą na wet notes),

-patka na prawej kieszeni z zapinaną na zamek kieszonką na karabińczyk „double ender”,

-system pierścieni SANTI SmartSeals ® w mankietach zapewniający łatwą wymianę manszet,

-wewnętrzne szelki z poręczną kieszonką,

-buty Flexsole,

-Kevlarowe® łaty kolanowe,

-wężyk średniego ciśnienia o długości 75 cm,

-wodoodporna torba podróżna na skafander z linii Ladies First STAY DRY,

-czapka afterdive Ladies First.

Napisz opinię